Muay Thai Olomouc

Vítejte ve Snapdown Academy

Naší vizí, je zajistit Vám I vašim dětem profesionální výuku bojových sportů, prostředí vítající ty, kteří teprve zažívají první kroky na této cestě, ty, kteří zažívají svůj první trénink ale i zocelené válečníky. Naši studenti přicházejí ve věku od 7 do 50 let, nikdy není pozdě začít. Trénink s Vámi nastavíme tak, aby byl dlouhodobě udržitelný.
Internet je plný slibů, proto máme u každého sportu první trénink zdarma, aby si se mohl přijít přesvědčit.
Proti čemu se vymezujeme jsou extrémistické skupiny, násilí mimo obranu sebe a svých blízkých, nefunkční techniky a metody tréninku.

Jak trénink probíhá?

Připravíme tělo rozhýbáním a prací na mobilitě, zápasnickými drily, následně instruktor vysvětlí techniku dne, kterou budete ve dvojici nacvičovat. Ztratili jste se? Nevadí, stačí zvednout ruku a instruktor Vám vše ukáže znovu. Závěr tréninku patří sparringu, kde si vyzkoušíte, co jste se naučili.

Na tréninky se můžete rezervovat zde.

Tréninky pro děti jsou určené pro věkovou kategorii od 6 do 15 let.

Co Vám můžeme nabídnout:

#Competition team

Vítej do lví smečky závodního týmu, tady se bojem žije 24/7. Řekni o svých ambicích trenérovi, podpoříme tě.
Závodit v bojových sportech není jednoduché, proto se obklop lidmi se stejnými cíli.

Ve Snapdown Academy studenti získají hluboké pochopení práce a limitů lidského těla.

 

Trenéři

Headcoach: Petr Zapletal

   @rollnik

Rád bych v Olomouci vytvořil místo s profesionálním přístupem. Místo, kde bych se sám chtěl učit zápasit. Smyslem mé práce je zlepšit Váš život skrze boj, ten vnímám jako cennou platformu pro rozvoj člověka. Mě jiu jitsu život změnilo. Zavedlo do různých koutů světa a ukázalo ty správné lidi, které kolem sebe chci mít.

Původně instruktor v grapplingem vyhlášeném Fightclubu Brno
Fialový pás získal od profesora Bruna Tostese v USA.
Rozhodčí na galavečerech Choketopus Grappling Challenge.

Jan Stach, nejúspěšnější český zápasník grapplingu.
“Peťa se během pár let s námi ve Fightclubu Brno stal jedním z našich předních zápasníků a později i trenérů. Svůj nebezpečný útočný styl postupně víc a víc doplňoval znalostmi a dozrával tak do zkušeného zápasníka i trenéra, kterým je dnes. Byl pro mě jedním z hlavních sparing-partnerů v přípravě na Mistrovství Evropy a další velké akce, Peťu tak jako trenéra i zápasníka mohu jen doporučit...

 

 

Kids Coach: Martin "Blekota" Švec

Závodní plavec, který propadl Jiu Jitsu až po uši a díky své čertí chytrosti předehnal většinu ostatních. Málokdo přivedl víc lidí a umí je rychleji vše podstatné naučit. Pan doktor Blek(ota)!