MT Olomouc

Muay Thai Olomouc je klubem, kde máte možnost naučit se jednomu z nejstarších a nejtvrdších bojových umění, kterým je Muay Thai (thajský box). U nás si rozhodně zlepšíte fyzickou kondici a zredukujete svou váhu.

Tréninky probíhají pod vedením zkušeného trenéra Tomáše „Mamuta“ Musila, držitele trenérské licence III. třídy asociace C.M.T.A. Náš klub vznikl v roce 2008, což znamená, že již 10 let je možné si u nás pořádně zamakat a někam se posunout. Trénujeme nejen dospělé, ale i děti.

Rozpis tréninků je dostupný v záložce Tréninky a ceník. Třeba se dostanete až do reprezentace C.M.T.A. a zúčastníte se prestižních mezinárodních akcí, jako jsou mistrovství světa IFMA, mistrovství Evropy IFMA a světových her či evropských pohárů. Klub sbírá úspěchy i na domácí amatérské scéně, kde se pravidelně účastníme amatérské ligy asociace C.M.T.A., jejímž jsme členem. Za 10 let fungování klubu jsme bojovali ve více než 260 zápasech a pokračujeme dál!

Zázemí klubu se nachází v budově Sokol Olomouc naproti obchodního centra Šantovka v centru města, konkrétně na adrese 17. Listopadu 1, Olomouc (viz mapu v kontaktech).

Sledujte nás na sociálních sítích:

  Facebook.com/muay.thaiolomouc

  Instagram.com/mtolomouc